Soláry Ostrava


Hledáte spolehlivého partnera pro instalaci solárních panelů pro váš rodinný, nebo bytový dům v Ostravě a okolí? Jste na správném místě. Firma Primisa Ostrava je tady, aby vám poskytla nejmodernější a nejefektivnější solární technologie, které vám pomohou snížit vaše náklady na energii.Profesionální montáž do 1 měsíce od zaměření

Vážíme si Vašeho času a peněz. Naši technici s bohatými zkušenostmi v oboru solární energetiky garantují rychlou a spolehlivou montáž vašeho solárního systému. Bez ohledu na rozsah projektu – od rodinných domů po bytové domy – se můžete spolehnout, že vaše nová solární elektrárna bude funkční do jednoho měsíce od provedení zaměření.

 

Špičková kvalita a servis

Kvalita je naší prioritou. S použitím nejnovějších technologií a komponentů od renomovaných výrobců zajišťujeme, že vaše solární systémy budou efektivní a spolehlivé. Navíc, naše zákaznická podpora je vždy k dispozici, abychom vám poskytli pomoc a odpověděli na vaše otázky.

 

Ekonomické výhody solární energie

Investice do solárních panelů může být jednou z nejlepších finančních rozhodnutí, která můžete pro svůj dům nebo bytový komplex udělat. Snížení nákladů na energii, možnost získání dotací a daňových úlev jsou jen některé z mnoha ekonomických výhod, které solární energie nabízí.

 

Přehled realizovaných montáží FVE naleznete zde: REFERENCE


Kontaktujte nás


Nemusíte čekat na zítřek, abyste začali šetřit a zbavili se tak závislosti na dodavatelích energie. Kontaktujte nás ještě dnes a rádi vám pomůžeme naplánovat a realizovat vaše solární řešení.

Montáže a zaměřování: p. Grochal: 734 403 553 (8-18 hod.) 

 

Primisa Ostrava – Vaše cesta k úsporné energii.